fbpx
trustpilot
Uitstekend 58 beoordelingen
Home  ›  Vacatures  ›  Ervaren monteur zonnepanelen (40 uur)

Ervaren monteur zonnepanelen (40 uur)

Bedrijfsomschrijving

NBI Duurzaam is een verduurzamingspartij in Hengelo. We willen er voor zorgen dat wij samen met onze klanten een steentje bij kunnen dragen aan het verbeteren van de wereld. Zo leveren wij zonnepanelen, warmtepompen, airco’s, laadpalen en thuisbatterijen. Ons team bestaat uit in totaal uit 15 medewerkers, verdeeld over verschillende afdelingen. Ter uitbreiding van ons team zijn we op zoek naar een ervaren gemotiveerde zonnepanelen monteur om ons te helpen bij het installeren van hoogwaardige zonne-stroomsystemen.

Wat ga je doen?

Je bent verantwoordelijk voor het vakkundig installeren van zonnepanelen bij zowel particuliere als zakelijke klanten. Schuin dak, plat dak of een andere maatwerk oplossing? Jij maakt het mogelijk! Dit gaat uiteraard gepaard met een uitstekend salaris!

Veiligheid staat voorop, dus zorg je dat je hele team veilig werkt. Daarnaast neem je de klanten mee in het proces en geef je hen de beste ervaring. Om alles netjes af te ronden, verwerk je de opgeleverde installatie administratief via de telefoon.

Wat bieden wij?

 • Een uitstekend salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding.
 • Een uitdagende en afwisselende functie binnen een groeiend bedrijf.
 • Mogelijkheden voor opleidingen en trainingen.
 • Goede secundaire voorwaarden, denk aan: goede pensioensregeling 2/3 werkgever en 1/3 werknemer.
 • 25 vakantiedagen.
 • Een jong en collegiaal team die bereid is een stap extra voor de ander te zetten.
 • Veel vrijheid en doorgroeimogelijkheden naar de functie leidinggevend monteur.
 • Regelmatig bedrijfsuitjes

Wat verwachten wij?

Heel veel positieve energie en natuurlijk geen hoogtevrees! Verder verwachten wij:

 • Minimaal In het bezit van rijbewijs B
 • Aanpakkersmentaliteit
 • Technisch inzicht
 • Zelfstandig kan werken, maar ook goed in teamverband bent
 • Een geldig VCA hebt, of bereidt bent hier aan mee te werken
 • MBO installatie techniek diploma (niveau 2 of hoger)
 • Of een andere relevante cursus en/of werkervaring

Bekijk andere vacatures

Solliciteren

Vul onderstaand formulier in en en dan nemen ze we zo snel mogelijk contact met je op.